Frigokey Soğutma Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

2012 yılında genç girişimci olarak bu sektöre giriş yapmamızın üzerinden henüz çok uzun zaman geçmeden, alanında ilk sıralarda yer almayı başaran firmamız, kendini geliştirerek, memnun müşterileri ile birlikte en iyi yerlere gelme çabasını halen sürdürmeye devam etmektedir.

Bir taraftan işimizi en iyi şekilde yapmayı hedeflerken, diğer taraftan sektör içerisindeki eksiklikleri görüyor ve bunları gidermek adına, dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek araştırmalarda bulunuyor, kendimizi ve kaynaklarımızı geliştiriyoruz.

Isıtma, soğutma, soğuk oda, PVC perde, iklimleme başta olmak üzere birçok farklı konudaki tesis kurma kabiliyetimizle, büyük küçük bir çok işletmenin ihtiyaçlarına en uygun ve en ekonomik çözümü üreterek katkıda bulunuyoruz.

Birbirinden farklı ürün yelpazemizle, ihtiyaca en uygun hizmeti uzman kadrosuyla çok kısa sürede tesis etme gayretinde olan firmamız, güçlü araç filomuz ve teknik ekibimiz ile birlikte kesintisiz hizmeti ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyor ve bu konudaki çalışmalarımızı sürdürmek adına gerekli olan her türlü yatırımı aralıksız bir şekilde yapmaya devam ediyoruz.

Şu an bulunduğumuz yerde kalmak yerine sürekli bir şekilde yükselmeyi hedefleyen misyonumuz doğrultusunda hareket ederek, Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veriyor ve sistemlerimizi her geçen gün çok daha gelişmiş hale getirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

@FRIGOKEY TAKİP EDİN

FACEBOOK
Frigokey
Frigokey
Frigokey
Frigokey
Frigokey
Frigokey
YUKARI GİT